שיווק פרויקטים חדשים

משרדנו מתמחה בשיווק פרויקטים חדשים, מכירה ומיתוג פרויקטים בתחום הנדל"ן למגורים והנדל"ן המסחרי. משרדנו בעל ידע נרחב לצד ניסיון רב בשיווק פרויקטים למגורים ביזמות פרטית, יזמות קבוצתית וקבוצות רכישה. יכולותיו של המשרד מבוססות על ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן.

חלומות חריש שיכון ובינוי נדל"ן

חלומות חריש הוא ההזדמנות הנדירה שלכם להתגורר בעיר חדשה המתוכננת בקפידה עד לפרטים הקטנים, עם שפע של ריאות ירוקות, כל השירותים הקהילתיים במרחק הליכה, בניית תשתיות מראש בהתאם לדרישות ואופי החיים של האוכלוסייה בעיר, והכל על פי מיטב התפיסה התכנונית החדשה. בהקמתה של חריש הופקו כל לקחי התכנון של הערים האחרות בישראל.

כיום אנו מוציאים לשיווק את פרויקט חלומות חריש, הממוקם בשכונת הפרחים המוקמת בימים אלו בדרום מזרח העיר. הפרויקט, הנבנה על פי התקן לבנייה ירוקה, יעניק לתושביו את איכות החיים של העידן העכשווי. לבחירתכם מגוון דירות גן במגוון גדלים ,דירות 4-5 חדרים עם מרפסות מרווחות ופנטהאוזים רחבי ידיים ב-11 בנייני בוטיק בני 7-9 קומות, סה”כ 252 יחידות דיור. בכל בניין לובי מעוצב, חניה ומחסן לכל דירה.

פמילי בחריש מקבוצת יגאל אלון

'חריש פמילי' מתחם בנייני בוטיק שנולד בשביל המשפחה!  בכל אחד מהבניינים תהנו מפרטיות מקסימלית של 2 דיירים בקומה ו3 כיווני אוויר. בכל הדירות הושם דגש על חללים מרווחים במיוחד, מטבח גדול ופרקטי, מרפסות ענק, יחידת הורים, מעליות מהירות ומרווחות, מרחבים ירוקים בשטח הפרויקט ופינות ישיבה מוצללות. הכל תוכנן במחשבה ובהתאמה במיוחד לצרכי המשפחה.

עמותת חריש המאוחדת

פרויקט “חריש המאוחדת” מונה 27 בנייני מגורים ו-591 יח”ד, בחמישה מתחמים. 22 בניינים הינם בנייני מגורים טיפוסיים בני 4-7 קומות, ו-5 בניינים הינם 

מטיפוס מדורג בן 4 קומות טיפוסיות מעל מפלס הרחוב + 5 קומות מדורגות מתחת למפלס הרחוב.

לב חריש

פרויקט “לב חריש” הינו פרויקט בוטיק השוכן בליבה של העיר החדשה ומעניק לדייריו נגישות, נוחות, בנייה איכותית, תכנון עכשווי ואיכות חיים ברמה

 שלא הכרתם.  בפרויקט 3 בניינים בני 5 קומות בלבד עם מגוון דירות 4-5 חד', דירות גן ופנטהאוזים מרווחים.

שיר בחריש | Orange

פרויקט “שיר בחריש | Orange” מונה 127 בנייני מגורים. 6 מבני מגורים בני 6-7 קומות.

הארבעה בפרחים

פרויקט הארבעה בחריש – מתחם המגף מקבוצת נמדר בתים מציג חזון מגורים חדש, אחר, שונה ומפע

ים. הפרויקט בן 4 בניינים, הכולל 80 יח"ד הנו מתחם עצמאי אינטימי ונושם. הדירות בפרויקט גדולות ומרווחות. דירות גן עם גינות רחבות, 4-5 חדרים, פנטהאוזים.

לבירור ופגישת ייעוץ

התקשרו למספר 1-700-55-60-50 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

כלי נגישות

Powered by - Wemake

Compare