דיאנה קניסה

דיאנה קניסה

2 properties

שמי דיאנה קניסה, אני יועצת נדל"ן ברי/מקס. נמצאת בתחום כ- 4 שנים. במשך שנות עבודתי עסקתי בתחום החינוך והתקשורת הבין אישית היא חלק ממני. צברתי המון אנשים שנותנים את אמונם בי. אני דוגלת בשקיפות, אמינות, יושר והגינות לאורך כל הדרך. מלווה את תהליך הרכישה/ קנייה עד תום עם שירות חם ולבבי

אברהם קורקוס

אברהם קורקוס

13 properties
שי זערור

שי זערור

3 properties

בעל ותק של מעל 15 שנה בתחום הנדל״ן, שיווק ומכירות. מאמין בעיר ובהתפתחותה, במשך שנות עבודתי צברתי מאות לקוחות מרוצים וחוזרים. אני דוגל באמינות יושרה ושרות ללקוח כמעלה ראשונה.

בן אשר בן נתן

בן אשר בן נתן

15 properties

בן 34, נשוי באושר ואב ל-3 ילדים מקסימים ואהובים. בעל ניסיון רב בעולם העסקי והמסחרי ברמה ארצית, מאמין ביושרה, מקצועיות ובכך שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. אז קדימה, בואו ונעשה דברים גדולים ביחד!

לירון כרמון

לירון כרמון

2 properties

זכיין ומנהל המשרד של רי/מקס העיר החדשה חריש. בעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן: שיווק פרויקטים יד 1, דירות יד 2 , ונדל"ן מסחרי (חנויות ומשרדים). אמינות, שירות, מקצועיות ושקיפות הן אבני הדרך המנחות אותי ואת צוות המשרד.

נדב מימון

נדב מימון

0 properties

יועץ נדל"ן ברי/מקס העיר החדשה חריש. בעל ניסיון של 15 שנה במכירות ושיווק עם רקע עשיר בעולם הנדל"ן. מאמין מאוד בחריש וגאה להיות מהמאכלסים של העיר

ארבל שומינוב

ארבל שומינוב

6 properties

יועץ נדלן ברימקס חריש, בן 31, תושב העיר כבר 3 שנים וכל פעם נדהם לגלות איך חריש גדלה מיום ליום, מאמין ביחס אישי ואמינות.

דנה שי סקא

דנה שי סקא

19 properties

סוכנת נדלן ברי/מקס חריש. גרה בחריש 4 שנים. מאמינה שאם את/ה לא קם בבוקר שמח לעשייה כדאי שתחליף/י עבודה! אוהבת אנשים! דוגלת במצוינות, מלאת אנרגיות ומאמינה שעם עבודה מכוונת ומדויקת אצליח לעזור לכם/ן עם הנכס שלכם/ן.

1 2 3