לבירור ותיאום פגישה

זה כל מה שתצטרכו לדעת:

כתובת

רח' טורקיז 3, קומה 2,

מרכז עמית, חריש

איך מדברים איתנו?

שעות פתיחה

ימים א'-ה': 9:00 – 18:00

יום שישי:   9:00 – 13:00

יום שבת:   סגור

חפשו אותנו

שאלות נפוצות

כן. אנו משתפים פעולה באופן מלא ורציף מול כל משרדי התיווך בעיר ובאזור, לכן יש לנו את הגישה לכל הנכסים שמוצעים למכירה בשוק ואת היכולת לתת לכם מענה לכל דרישה לקנייה ולכל סוג נכס מבוקש. כך תוכלו לחסוך מעצמכם את ההתנהלות המסורבלת מול כמה מתווכים שונים במקביל. מומלץ להתנהל מול מתווך אחד שאתם סומכים עליו ושדואג רק לאינטרס האישי שלכם, כך תחסכו לעצמכם טרחה ובזבוז זמן יקר.

בעסקת מכירה/קנייה אנו גובים 2% מסך העסקה בתוספת מע"מ. בעסקת שכירות אנו גובים דמי שכירות של חודש בתוספת מע"מ. ישנם מתווכים שיציעו לכם עמלה נמוכה משמעותית, אך לא מומלץ להתפשר על איכות נותן השירות בעסקה החשובה והגדולה בחייכם רק בכדי לשלם פחות עבור שירותי התיווך. 

אנו דואגים לספק ללקוחותינו את המעטפת המלאה הנדרשת על מנת להשלים את העסקה ע"י הכוונה וליווי לאנשי מקצוע השונים הרלוונטיים לכל עסקה (עורכי דין, יועצי משכנתאות, שמאים ועוד). 

שאלה טובה. המטרה שלנו שאף נכס לא יעמוד ריק אפילו יום אחד ולכן, המתווכים שלנו יעשו הכל ויותר על מנת להשכיר או למכור את הנכס. אנו דואגים להשכיר או למכור את הנכס לשוכר או קונה אידיאלים ולאו דווקא למתעניין הראשון בנכס. אנחנו דואגים לפרסם את הנכס בכל המדיות האפשריות והמתווכים שלנו יראו את הנכס ככל שיידרש.

לא מצאתם את התשובה שחיפשתם?

מלאו את טופס הפנייה וציינו את שאלתכם ואנו נשיב לכם בהקדם

האפשרי או התקשרו אלינו למספר 1-700-55-60-50

כלי נגישות

Powered by - Wemake

Compare